HW NetEngine NE20E-S4 router CR2M04BASA02 dahil kontrol kurulu MPU CR2D00MPUE10 DC CR5D00PSUC70 AC CR5D0PSUAC00

HW NetEngine NE20E-S4 router CR2M04BASA02 dahil kontrol kurulu MPU CR2D00MPUE10 DC CR5D00PSUC70 AC CR5D0PSUAC00

HW NetEngine NE20E-S4 router CR2M04BASA02 dahil kontrol kurulu MPU CR2D00MPUE10 DC CR5D00PSUC70 AC CR5D0PSUAC00

  • Kategori: shop
  • Ürün Kodu : w2970
  • Stok durumu : Stokta var
  • ₺33 656.53

    ₺35 427.89


HW NetEngine NE20E-S4 yönlendirici dahil kontrol kurulu ve güç kaynağı MPU CR2D00MPUE10 DC CR5D00PSUC70 AC CR5D0PSUAC00
ambalaj listesi:
1. fan ile NE20E-S4 çerçeve * 1
2. Control kurulu MPU * 2
3. DC veya AC güç kaynağı * 2
4. Kabloları
daha soru için, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.
seçenekleri için aşağıdaki ürünleri diğer kurulları CR2DNSPA0010 (NSP-A) $5220.00 CR2S20BS8700 İngilizce sürümü $2250.00 CR2DL1XE8G10 1 liman 10 GBase LAN/WAN-SFP + 8 limanlar 100/1000Base-X-SFP CR2D00L2XF11 2 limanlar 10 GBase LAN/WAN-SFP + CR2D00L4XF10 4 limanlar 10 GBase LAN-SFP + (PIC) CR2D00E8GF11 8 limanlar 100/1000Base-X-SFP CR2D00E8GE11 8 limanlar 100/1000Base-RJ45 CR2D00C4CF11 4 limanlar Channelized OC-3c/STM-1c POS-SFP CR2D00P4CF11 4 limanlar OC-3c/STM-1c POS-SFP CR2D000IE111 32 limanlar E1 kart (120ohm) CR2D000IE110 32 limanlar E1 kart (75ohm) CR2D000DE111 16 limanlar E1 kart (120ohm) CR2D000DE110 16 limanlar E1 kart (75ohm) SFP OSX040N03 (SFP +, 850nm, 10 Gb/s,-7.3 ~-1dBm,-11.1dBm, LC, MM, 0.3 km) OSX001002 (SFP +, 1310nm, 10 Gb/s,-8.2 ~ 0.5dBm,-12.6dBm, LC, SM 10 km) OMXD30002 (SFP +, 1550nm, 9.95 ~ 11.1 Gb/s,-4.7 ~ 4dBm,-14.1dBm, LC, SM, 40 km) OSX080N04 (SFP +, 1550nm, 9.953 ~ 10.3125 Gb/s, 0 ~ 4dBm,-24dBm, LC, SM, 80 km) OEGD01N01 1000BASE-T-SFP-RJ45 100 m OMU0D5002 (eSFP, 850nm, 2.125 Gb/s (Çok hızı),-9.5 ~-2.5dBm,-17dBm, LC, MM, 0.5 km) eSFP-1310nm-1000Base-Lx SM (eSFP, 1310nm, 1.25 Gb/s,-9dBm ~-3dBm,-20dBm, LC, SM, 10 km) OSG040002 (eSFP, 1310nm, 1.25 Gb/s,-5 ~ 0dBm,-23dBm, LC, SM, 40 km) OSG080N01 eSFP-1550nm-1.25Gb/s -- 2dBm-5dBm -- 23dBm-LC-SM-80km OSG100N01 eSFP-1550nm-1.25Gb/s-0dBm-5dBm -- 30dBm-LC-SM-100km OSG080201 (eSFP-1471nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080202 (eSFP-1491nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080203 (eSFP-1511nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080204 (eSFP-1531nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080205 (eSFP-1551nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080206 (eSFP-1571nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080207 (eSFP-1591nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) OSG080208 (eSFP-1611nm-100M ~ 2.67Gbps-0dBm-5dBm -- 28dBm-LC-SM-80km) SFP-FE-SX-MM1310 (SFP, 1310nm, STM1,-19dBm ~-14dBm,-30dBm, MM, LC, 2 km) eSFP-FE-LX-SM1310 (ESFP, 1310nm, STM1,-15dBm ~-8dBm,-31dBm, SM, LC, 15Km) eSFP-FE-LH40-SM1310 (eSFP, 1310nm, STM1,-5dBm ~ 0dBm,-37dBm, SM, LC, 40Km)

Etiketler: Ucuz HW NetEngine NE20E S4 router CR2M04BASA02 dahil kontrol kurulu MPU CR2D00MPUE10 DC CR5D00PSUC70 AC CR5D0PSUAC00, Yüksek Kalite HW NetEngine NE20E-S4 router CR2M04BASA02 dahil kontrol kurulu MPU CR2D00MPUE10 DC CR5D00PSUC70 AC CR5D0PSUAC00, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 50cm x 30cm x 30cm (19.69in x 11.81in x 11.81in)

  • Model Numarası: NE20E-S4
  • Bağlayıcı Tipi: Hibrid
  • Marka Adı: SMTE
  • Uyumlu: Huawei
  • Condition: New and original

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good